Görünüm:
Renk :
Beden :
14,90 TL
Renk :
Beden :
17,00 TL
Renk :
Beden :
14,90 TL
Renk :
Beden :
14,90 TL
Renk :
Beden :
14,90 TL
Renk :
Beden :
14,90 TL
Renk :
Beden :
15,00 TL
Renk :
Beden :
14,90 TL
Renk :
Beden :
15,00 TL
Renk :
Beden :
14,90 TL
Renk :
Beden :
15,00 TL
Renk :
Beden :
14,90 TL
Renk :
Beden :
15,00 TL
Renk :
Beden :
17,00 TL
Renk :
Beden :
15,00 TL
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

Erkek Business Çoraplar ve Fiyatları

Çoraplar herkesin kullandığı ve iş hayatının içerisindeki erkeklerin de erkek business çorap olarak kullandığı bir giysidir. Erkek çorap modellerinin ana kullanım amacı özellikle kış aylarında ayakları sıcak tutmaktır.  Erkek business çorap modelleri, en sık tercih edilen ve en yaygın kullanılan erkek çorap modelleri arasında yer almaktadır. Erkek çorap modelleri arasında yer alan bambu erkek çorap ve erkek business çorap modelleri, sadece ayakları sıcak tutmak için kullanılmamaktadır. Burada business çorap nedir sorusu ortaya çıkmaktadır. 

Aradığınız Business Çoraplar Aytuğ'da!

Business çorap nedir? Erkek çorap modelleri arasında yer alan erkek business çorap hem bir aksesuar hem de birçok insanın dış görünüşüne tarz katmak amacıyla da çeşitli ve renkli çoraplar olarak kullanılan bir çorap türüdür. Kaliteli erkek business çorap modelleri, ayakları ayakkabının içerisinde sıcak tutar ve aynı zamanda da ayaklarınızdaki nem oranını olması gereken seviyede tutar. Business çorap modeller sayesinde ayaklarda oluşabilecek mantar rahatsızlığı ya da ayak kokusu gibi rahatsızlıklar da ortadan kalkar. Erkek çorap modelleri arasında yer alan ve en sık kullanılan modeller olan bambu erkek çorap modelleri ve erkek business çorap modelleri %100 pamuklu ürünlerdir. Business çorap modeller ve ürünleri, uzun saatler boyunca ayakta kalan çorapların neden olabileceği terleme gibi hisleri ortadan kaldırır. Normal çoraplar uzun süre ayakta kaldığında ayakların hava alma oranını azaltır ve bu nedenle de ayaklarda terleme meydana gelir. Bu terleme bazen ayak kokusuna neden olurken bazen de ayak derisinde kabarcıklara neden olur. Rahatsızlık hissi verme, deride meydana gelen kabarcıklar ve terleme durumu, Aytuğ’un bambu erkek çorap ve erkek business çorap modellerinde olmaz.

Aytuğ çorap koleksiyonunda yer alan business çorap modelleri fiyatları çeşitlilik göstermektedir. Kaliteli ipliklerden ve pamuktan üretilen Aytuğ erkek çorap ürünleri hem ayak sağlığı açısından hem de şıklık ve tarz arayan beyler için olmazsa olmaz parçalardır. Erkek business çorap modeller arasından ofis şıklığı yaratmak isteyen beyler dilediği modelleri seçerek ofis tarzını renklendirebilir. Erkek çorap modelleri, bambu erkek çorap çeşitleri ve erkek business çorap modelleri fiyatları farklılık göstermektedir. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.