Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

En Şık Kadın Babet Çorap Modelleri

Babet çorap çeşitleri, farklı renklerde ve desenlerde üretilerek giyimin tamamlayıcısı haline gelmiş aksesuarlardır. Babet çorap modelleri ayak konforu ve sağlığı için önemli olan kıyafet çeşitleri arasında yer alır. Babet çorap modellerinin kullanım nedeni genellikle yaz aylarında ayakları kuru ve serin tutması ve diğer çoraplar gibi terletmemesidir. Son teknoloji ürünler ve iplerle üretilen kadın babet çorap soket çoraplardan farklı olarak bileğe kadar gelmezler ve ayak parmaklarını kapatacak şekilde tasarlanırlar. Kadın babet çorap çeşitlerinin tercih edilmesinin bir diğer önemli nedeni de ayaktan çıkmayan babet çorap özelliklerine sahip olmalarıdır.

Kadın Babet Çorap Modelleri

Kadın babet çorap ayak bileklerinin gözükeceği kıyafetlerde en çok tercih edilen çorap çeşididir. Babet çorap modelleri şekilleri gereğince görünmeyen ve ayakkabının dışından belli olmayan çorap modelleri arasında yer alır. Ayaktan çıkmayan babat çorap modelleri, bilek hizasının hemen altında biter ve ayağın etrafını saracak şekilde tasarlanmıştır. Babet çorap modellerinin en çok tercih edilen modelleri arasında desenli babet çorap modelleri yer almaktadır. Ayak yüzeyini daha fazla kaplayan babet çorap üretilirken, kullanım konforunu en üst seviyelere taşımak adına farklı materyal ve teknolojilerden yararlanabiliyor. Desenli babet çorap çeşitleri, yazlık ayakkabılar ya da spor ayakkabılar içerisine tercih edilebilen şık çoraplardır. Bu tarz çoraplar hem şıklık hem de ayağın ayakkabıların sert bölümlerinden etkilenmemesi için gerekli korumayı sağlıyor. Ayaktan çıkmayan babet çorap modelleri, silikon benzeri malzemeler kullanılarak özel olarak tasarlanıyor ve desenli babet çorap çeşitleri de desenli yapıları sayesinde keyifli bir kullanım sunuyor. 

Babet Çorap Fiyatları

Babet çorap, bahar ve yaz aylarında tercih edilen çoraplar arasında yer alır. Soket çorap modellerinden farklı olarak penti babet çorap çeşitleri ayakkabı içerisinde ayakların çorap gözükmeden korunmasını sağlıyor. Pamuk ve tencel gibi bitkisel kökenli hammaddeler tercih edilen babet çorap, atılan terin hızla emilmesine yardımcı oluyor. Babet çorap modelleri nefes alan dokusu sayesinde ayaklarınız ayakkabı içerisinde serin kalmasını sağlıyor. Kadın babet çorap modelleri, hem yumuşak dokuya sahiptir hem de kullanım rahatlığı sunar. Babet çorap modelleri, soket çorap modelleri gibi bilekte bitmez. Daha çok ayak parmakları ve topuk kısmını soracak şekilde tasarlanmıştır. Desenli babet çorap modelleri sunduğu poliamid desteği sayesinde uzun süreli kullanım için de uygun hale geliyor. Babet çoraplarda yer verilen elastan, çorap dokusunun ayağın formunu almasını sağlarken hareket ederken esniyor. Genel olarak bahar ve yaz aylarında kullanılmak için üretilen, ayak kokusuna engel olmak üzere hijyenik yıkama işleminden geçirilebiliyor ya da üretiminde hijyeni destekleyen malzemeler kullanılıyor. Ayaktan çıkmayan babet çorap çeşitleri sıcak havalarda bakteri oluşumunu en aza indiren özel uygulamalar, uzun süre kapalı kalan ayaklarda oluşabilecek tahriş ve kaşıntı gibi olumsuz durumların önüne geçebiliyor. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.