Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Medikal Sağlık Çorapları Çeşitleri ve Fiyatları

Sağlık çoraplar ayak bölgesinde herhangi bir sorun olan insanların kullanması gereken çoraplardır. Sağlık açısından oldukça faydalı olan bu çoraplar diyabet gibi bazı optimum rahatsızlıkları olan kişiler tarafından da kullanılmalıdır.  Medikal çorap çeşitleri; ter yapmayan çorap, hamile varis çorabı, diz üstü varis çorabı, diyabet çorabı külotlu varis çorabı, diz altı varis çorabı, erkek varis çorabı olarak sıralanabilir. Aytuğ çorap olarak en iyi varis çorabı nasıl olur, varis çorabı fiyatları, diyabet çorabı fiyatı ve en iyi varis çorabı fiyatı gibi bilgileri bu yazımızda açıklayacağız.

Varis çorabı ne işe yarar: Aytuğ, Yozgat ve Kütahya’da kurulu, dünya standartlarında ileri teknoloji ürünü makine parkurlarını kullanarak üretim yapmaktadır. Yine ürünlerle ilgili bütün testler Aytuğ laboratuvarlarında büyük özenle gerçekleştirilmektedir. Medikal çorap çeşitleri içinde yer alan Varis çorabı ayak bileğinden yukarı doğru basıncı kademeli olarak azaltarak bacaktaki kan dolaşımını destekler. Yüzeydeki damarların aşırı genişlemesini ve pıhtılaşmayı önleyerek bacaklarda rahatlamaya yardımcı olur. Ayrıca Aytuğ varis çorabı ter yapmayan çorap olarak da işlev görür. Kadın varis çorabı, erkek varis çorabı ve unisex varis çorabı olarak satılan ürün hamileler için de uygun bir tercihtir. Hamile Varis Çorabı arayanlar için aytug.com sadece bir tık ötede. Varis çorabı fiyatları karşılaştırmasında aytug.com’da satılan ürünler oldukça uygun fiyatlıdır. En iyi varis çorabı fiyatları arasında en uygun varis çorabı fiyatlarını bulabileceğiniz aytug.com’da diz altı varis çorabı, soket varis çorabı ve patik varis çorabı bulabilirsiniz.  Medikal çorap çeşitleri içerisinde yer alan varis çorabı çeşitleri arasında, ter yapmayan çorap, hamile varis çorabı, diz üstü varis çorabı, külotlu varis çorabı, diz altı varis çorabı, erkek varis çorabı çeşitleri yer almaktadır.

Diyabet çorabı ne işe yarar: Aytuğ Çorabın medikal çorap çeşitleri arasında yer alan diyabet ya da şeker hastalığı çorabı üretim standardı sayesinde çorabın kaymamasını sağlayan lastik özel bir dokuma tekniği ile ortadan kaldırılarak kan dolaşımına yardımcı olur. Bu anlamda ter yapmayan çorap diye de denilebilecek diyabet çorapları özellikle şeker hastaları diğer bir deyişle diyabet hastaları için rahatlatıcı bir kullanımı vardır. Erkek diyabet çorabı, kadın diyabet çorabı ve unisex diyabet çorabı olarak üretilen grupta diyabet çorabı fiyatı skalası ise oldukça düşüktür. Aytuğ diyabet çorabı fiyatları sunduğu kaliteye oranla düşük fiyatlarla satışa sunulmuştur. Her ürünün fiyatları özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Diyabet çorabı modelleri açıklamasında diyabet çorabı ne işe yarar ve diyabet çorabı fiyatı gibi konulara açıklık getirmektedir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.