Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Estetik Micro Modal Çorap Modelleri ve Fiyatları

Modal çoraplar modal elyaf cinsinden üretilmiş olan çoraplardır. Modal çorap üretiminde kullanılan modal, pamuk yerine kayın ağacından elde edilmiş olun selülozun kullanılmasıyla meydana gelir. Modal elyaf ayak sağlığı için oldukça faydalı bir elyaf türüdür.

Kayın ağacından elde edilen ve özel bir elyaf türü olan modal elyaf bir pamuk türü değil doğal kökenli bir selüloz çeşididir. Modal çorapların sırrı tamamen kayı ağacında bulunan selülozun özel bir yöntem ile alınmasından gelmektedir. Bu yöntem sayesinde selüloz iplik haline gelir ve Micro modal çorap üretiminde kullanılır.

Micro Modal Çorapta Aradığınız Şıklık!

Modal çorap modellerinde kullanılan modal elyaf diğer ürünlere göre daha fazla nem çekmektedir. Bu da terlemeye karşı etkili sonuçlar alınmasına neden olur. Modal çorap ürünlerinin terlemenin etkisinin azalması özellikle çoraplarda çok önemlidir. Çünkü ayak kokusuna neden olan terin etkisi de bu sayede azalır.  Ayrıca ter sadece kötü kokulara neden olmaz. İçerisinde bakteriler tarafından dönüştürülen kimyasal maddeler kaşıntıya, pişiklere neden olabilmektedir. Bu durumlara karşı Micro modal çorap tercih sebebidir

Modal çorap nedir? Modal çoraplar modal elyaftan yapılan ve diğer iplik türlerine göre çok daha fazla nem çeken çorap çeşididir. Modal çoraplar sayesinde mantar oluşumu ve ayak kokusuna karşı basit bir önlem alınabilir. Modal çorap nedir? Modal çoraplar ayak sağlığı için birçok faydası olan ve ayakkabı içinde ayağın rahat etmesini sağlayan çoraplardır. Micro modal çorap ürünleri sayesinde kaşıntı ve ayakta oluşabilecek pişik gibi sorunlar da ortadan kalkar.

Uygun Fiyat Garantili Micro Modal Çorap Modelleri

Modal çorapların faydası öğrenildikten sonra ortaya modal çorap mı bambu mu sorusu çıkıyor. Modal çorap mı bambu mu sorusunun cevabı ise her ikiside olur. İki tür çorabın da üretimini gerçekleştiren Aytuğ çorap olarak modal çorap mı bambu mu sorusuna her iki çorabın da farklı özellikleri olduğunu ve seçimin bu özellikler doğrultusunda yapılması gerektiğini belirtiyoruz. Modal çorap modelleri ayak sağlığı için farklı yararlar sağlarken diğer çorap modelleri bambaşka yararlar sağlayabilir. Bu nedenle Aytuğ çorap tarafından üretilen ürünler içerisinden özelliklerine bakılarak kişiye en uygun olanı tercih edilmelidir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.