Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Erkek ve Kadın Termal Çorap Modelleri 

Termal Çorap; ayakları sıcak tutmak için özellikle üretilmiş yenilikçi bir çorap çeşididir.  En iyi termal çorap hava ile ayak arasında bir kalkan göevi gören çoraptır. Termal çorap özellikleri içinden en önemli olanı vücudun hep olması gereken ısıda muhafaza etmesidir. Kışlık termal çorap modellerinin, ayakları sıcak tutmasının nedeni soğuk hava ile ayaklar arasına hava boşluğu oluşturmasıdır. Kullanılan ipliklerin iplik lfileri asında bir hava boşluğu bulunmaktadır. Bu tür ipliklerden elde edilen çoraplarda bu yüzden hava ile ayak asında bir hava boşluğu yer aldığından, ayağı sıcak tutar ve vücut ısısını sürekli aynı değerde tutar. Termal çorap modelleri, yün termal çorap, termal çorap erkek modelleri, termal çorap mest, desenli termal çorap, termal külotlu çorap, bayan termal çorap, termal erkek çorap modelleri olarak sıralanabilir. 

En İyi Termal Çorap Modelleri Aytuğ'da!

En iyi termal çoraplar dünyaca ünlü lycra firmasına ait coolmax iplikleriyle üretilir. Yün termal çoraplar da performans olarak oldukça iyi sonuçlar verir. Aytug.com’da satılan termal çorap özellikleri; Coolmax iplik teknolojisiyle üretilmektedir, Vucud ısını koruyan maksimum sıcaklık sağlar. Nefes alma özelliği sayesinde teri dışarı atar, tenin kuru kalmasını sağlar. Doğa sporlarına uygun tasarlanmıştır. Termal çorap modelleri arasında patik ve soket ürünler mevcuttur. Termal erkek çorap ve kadın termal çorap modellerinde siyah, kahverengi, lacivert ve çemberli desenler olmak üzere bir çok farklı ürüne ulaşabilirsiniz.  Genellikle termal çorapları soğuk kış sporları yapan sporcular tarafından daha çok kullanılmaktadır. Ayrıca dağda kullanılan ve soğuk havada kullanımı gerektiren diğer ekipmanlarında sıcak tutması amacı ile hep bu termal iplikler ile üretilmiştir. Ayakkabı astarları, çadırlar, içe giyilen içlikler hep termal iplikler ile üretilmiştir.

Kış Aylarının Vazgeçilmezi Termal Çoraplar

Uluslararası sertifika kuruluşlarının onayladığı iplikleri kullanıyoruz. Teknoloji ve kaliteyi Dünya modasını yakından takip ederek harmanlıyoruz. Her yeni sezonda müşterimizi trend renkler ve modeller ile tanıştırıyoruz. Buna rağmen termal çoraplarda ucuz fiyatlarla satış yapmayı vezgeçilmez olarak kabul ediyoruz.  Yün termal çorap, termal çorap mest modelleri, kışlık termal çorap, termal kiloytlu çorap çeşitleri  genelde yaşlıların kullanması gerekmektedir. Soğuk havalarda daha çok üşüyen yaşlılar, kat kat çorap giymektense termal çorap ile bu üst üste çorap giyme olayını ortadan kaldırabilirler ve ayakları soğuktan daha iyi korunacaktır. Termal çorapların daha pahalı olmasının amacı kullanılan üretim tekniğidir. Özel üretim olan bu çorapların amacı vücut ile çorap arasında hava boşluğu yaratılarak özel sistemlerle üretildiğinden diğer çoraplardan daha yüksektir fiyatları. Termal çorap fiyatları çorabın özelliğine göre farklılık göstermektedir. Aytuğ çorap, termal çorap fiyatları arasından en uygun fiyatlara sahip firmadır. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.