Görünüm:
Renk :
Beden :
15,12 TL
Renk :
Beden :
19,44 TL
Renk :
Beden :
17,28 TL
Renk :
Beden :
23,76 TL
Renk :
Beden :
15,12 TL
Renk :
Beden :
17,28 TL
Renk :
Beden :
16,20 TL
Renk :
Beden :
15,12 TL
Renk :
Beden :
19,44 TL
Renk :
Beden :
17,28 TL
Renk :
Beden :
23,76 TL
Renk :
Beden :
15,12 TL
Renk :
Beden :
17,28 TL
Renk :
Beden :
16,20 TL
Renk :
Beden :
15,12 TL
Toplam 73 ürün görüntüleniyor.

En Tarz Kadın Çorapları Aytuğ Çorap’ta…

Türkiye’nin en köklü markalarından biri olan Aytuğ 1957 yılında kuruldu. Faaliyete başladığı günden bu yana yüksek teknoloji, moda ve kaliteyi bir arada sunan Aytuğ, sektöründe hep öncüsü oldu. Çorap dünyası; üretimde bilgisayarlı makine parkurları, pazarlamada; asorti sistemi, paket düzenleri ve satış -organizasyon sistematiği gibi birçok yeniliği Aytuğ ile tanıdı. Türkiye’de çorap sektörünün kurumsallaşmasında büyük katkıları bulunan Aytuğ, Rota Tekstil bünyesinde büyümeye ve yeni katma değerler yaratmaya devam etmektedir. Aytuğ Çorap sahip olduğu bu know-how sayesinde kadınlara hızla değişen trendlerleri uygun fiyatlara sunabilmektedir. Kadın çorap fiyatları konusunda kaliteyi en uygun fiyata sunan aytug.com görünmez kadın çorabı, babet kadın çorabı, soket kadın çorabı, patik kadın çorabı, uzun kadın çorabı, kadın bambu çorabı, pamuklu kadın çorabı, diz altı uzun kadın çorabı, kadın spor çorabı, kadın varis çorabı, kadın diyabet çorabı, kadın seyahat çorabı gibi bir çok alt segmentte yıllık ortalama 1200 farklı renk ve model üretmektedir. Aytuğ tarafından kadınlara özel çorap kategorisinde çizgili çoraplar, aksesuarlı, desenli ve renkli çorap modelleri büyük beğeni toplamaktadır. İncili çoraplar ve kurdaleli çorapların yanı sıra sevimli hayvanlar, yılbaşı  ve yaz temalı çoraplarda eğlenceli çoraplar kategorisinde yer almaktadır.  Aytuğ Çorap’ın bütün modelleri; uzun çorap kadın modelleri,eğlenceli çoraplar,renkli çorap,çizgili çorap, dizüstü çorap, soket çorap, uzun çorap kadın modelleri, farklı kadın çorapları, kadın çorap modelleri, kadın babet çorap, kadın bambu çorap, külotlu çorap kadın modelleri, beyaz çorap kadın modelleri, desenli çorap kadın modelleri, yün çorap kadın modelleri, renkli çorap kadın modelleri, kadın spor çorap modelleri şeklinde sıralanmaktadır.

En Tarz Kadın Çorapları Aytuğ'da !

Kadın Havlu Çorap; Pamuktan üretilmiştir, Konforlu lastik sayesinde rahat kullanım sunar. Aşınmaya karşı dayanaklı iplikle üretilmiştir. Topuk üstü ilave takviye ve Son teknolojiyle dikilen burunda mükemmel rahatlık sunar.

Business Pamuklu Kadın Çorabı: Hammaddesi pamuktur, Burun dikişsizdir, Topuk ve burun takviyelidir, Silikon yıkama yapılmıştır, Özel sıkmayan lastik yapısına sahiptir.

Platinium Pamuklu Kadın Çorabı; Pamuktan üretilmiştir, Compact iplik teknolojiyle üretilmiştir. Mükemmel görünüme sahiptir, Sürtünmeye karşı yüksek mukavemetlidir, Burun dikişsizdir, Topuk burun takviyesi yapılmıştır,  silikon yıkama yapılmıştır.

Kadın Bambu Çorap: Hammaddesi Bambudur, Burun dikişsizdir, Silikon yıkama yapılmıştır, Antibakteriyel özelliğe sahiptir, Serinlik hissi verir, Terleme ve kokuyu önler, Kaşmir ve ipek tuşesine sahiptir, Parlak bir görünümü vardır. 

Çift Kat Koton Kadın Çorabı; Doğal elyaflardan üretilir, Pamuğun hijyenik özelliği sayesinde maksimum sağlık sağlar, Rahat ve konforludur, Çift kat örgü tekniği ile çift kat sıcaklık sağlar

Lambswool; %100 koyun yününden imal edilir, Saf ve yumuşak özelliğe sahiptir, Ayak ısısını koruyarak soğuktan etkilenmemesini sağlar.

Aytuğ Çorap Lacoste, Nautica, Super Step, Mavi, Colins, Bad Bear, Duffy, Altın Yıldız, Beymen, Dük, Ramsey, Kip, Lotto, Sportive, Sporfashion, Limon Company, T-Box, Boyner, Gant, Barçın, Mudo, E-bebek, Fenerbahçe Spor Kulübü, Gencallar, Trabzonspor, Yalıspor, Sneaks Clood, Network, Fabrika gibi bir çok önemli markaya özel üretim gerçekleştirmektedir. Bu önemli markalara üretim yapmak için gerekli alt yapısı olan Aytuğ Çorap çok az sayıda firmanın sahip olduğu sertifikalarla kaliteyi güvence altına almaktadır. Sunulan yüksek kaliteye rağmen kadın çorap fiyatları konusunda aytug.com’da oldukça uygun fiyatlar sunulmaktadır. Kadın çorap fiyatları modellere ve özelliklere göre değişmektedir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.