Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kadın Konç Çorap Modelleri 

Konç çorap modelleri ayakları koruyucu özelliği olan çorap modelleridir. Ayakların tamamını dize kadar sarar ve ayakkabı içerisinde meydana gelebilecek zararlara karşı koruma sağlar. Kadın konç çorap modelleri dize kadar uzanan çorap türüdür.

Konç çorap nedir? Konç çorap modelleri, ayakları ayakkabının yol açabileceği tahrişlere karşı koruyan ve ayakların ayakkabı içerisindeki ve dışındaki etkenlere karşı korunduğunu hissettiren çoraplardır. Soket çorap ve babat çorap modellerinden sonra en çok tercih edilen çorap türü konç çorap, tozluk çorap ve yarım konç çoraptır. Konç çorap modelleri uzun yapılarından dolayı ayaktan çıkmazlar. Ayrıca özel desen ya da yastıklamalar sayesinde ayakkabının vurma ihtimali olan bölgelerine ekstra bir koruma sağlayabiliyor. Konç çorap modelleri, farklı bir tarz yaratmak isteyenler tarafından şortların ve eteklerin altına da giyilerek kullanılabilir. Başka bir kullanım yöntemi de pantolonun ya da taytın üzerine giyilerek kullanılmasıdır. Konç çorap, tozluk çorap ya da yarım konç çorap çeşitleri, deri, bez, süet ve benzeri yazlık ayakkabılar içinde tercih edilebilen modeller, ince dokuları ve nefes alan yapıları sayesinde çok seviliyor ve tercih ediliyor. Burun kısmı dikişsiz modellerin yanı sıra kaymaz bantlarla desteklenen modeller ön plana çıkıyor. Özel koruyucu ve kaymaz desenler barındıran modeller, çorapların ayağınızdan çıkmasına engel olurken ayakkabının vurma ihtimaline karşı bariyer görevi görüyor. Ayağa yapıştırılarak kullanılabilen tozluk çorap modelleri, kauçuk üstüne silikon baskı olacak şekilde de üretilebilmektedir. Kullan-at formatında olan modeller, esnek yapısı sayesinde ayağı rahatsız etmiyor.

Konç Çorap Fiyatları

Yarım konç çorap ve konç çorap modelleri, farklı renk seçenekleri ve alternatifleriyle beğeniye sunulmaktadır. Siyah, beyaz ve gri gibi klasik renklerin yanı sıra bordo, yeşil, mavi ve lacivert gibi yazın en fazla tercih edilen renk tonlarında da üretiliyor. Ayakkabının renginde, kıyafetlerin renginde ya da tam zıt renklerde dilediğiniz kon çorap modelini tercih edebilirsiniz. Konç fiyatları özelliklerine göre değişmektedir. Her iplik malzemesinden üretilen konç çorap çeşitleri mevcuttur. İpliğin özelliğine göre konç fiyatları farklılık gösterir. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.